10.09.2012

Volkswagen na Międzynarodowej Wystawie Samochodów Użytkowych


Mototarget.pl

Na najważniejszych europejskich targach samochodów użytkowych, które odbędą się w dniach od 18 do 27.09.2012 w Hanowerze, marka Volkswagen Samochody Użytkowe przedstawi kompletną ofertę lekkich samochodów użytkowych w wielu różnych wariantach.
 

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

Najważniejszymi punktami w tym roku są kwestie związane z BlueMotion Technology, samochody z napędem na wszystkie koła oraz różnorodne rozwiązania specjalnych zabudów na bazie wszystkich czterech serii modeli. Volkswagen Samochody Użytkowe zajmuje w tym roku ponad 10.000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, na której zaprezentowanych zostanie prawie 120 samochodów.

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe, jako producent lekkich samochodów dostawczych, oferujący największą różnorodność wariantów, prezentuje bogatą ofertę modeli. Na stoisku targowym w hali 12, na powierzchni 4528 metrów kwadratowych wystawionych zostanie 31 samochodów przeznaczonych do różnych zadań. Oprócz modeli do jazd próbnych, znajdujących się w pobliżu pawilonu 35, pod estetycznym, drewnianym dachem zaprezentowane zostaną 63 samochody z różnymi rozwiązaniami zabudowy. Łącznie marka Volkswagen Samochody Użytkowe zajmuje na targach w Hanowerze – w swoim rodzinnym mieście – powierzchnię 10.033 metrów kwadratowych.

Think Blue i eT!: We wszystkich seriach modeli Volkswagen Samochody Użytkowe kładzie szczególny nacisk na mocne i możliwie oszczędne napędy. Uzyskanie najniższych wartości spalania umożliwia BlueMotion Technology, pakiet rozwiązań, który dostępny jest dla Caddy, wszystkich wariantów serii T5, Amaroka i Craftera. Podczas IAA najoszczędniejsze warianty ze wszystkich serii modeli wystawione będą w specjalnej strefie. Zaprezentowany zostanie również prototyp samochodu elektrycznego – eT!. Wersja ta, przeznaczona głównie dla firm kurierskich, pokazuje jak może wyglądać przyszłość lekkich samochodów dostawczych. eT! prezentuje – jako przyszłościową wizję – maksymalny, osiągalny obecnie poziom technologiczny dla samochodów elektrycznych, wykorzystywanych do celów firmowych. Szczególnie interesująca jest możliwość samodzielnego, półautomatycznego poruszania się samochodu w mieście.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

Kompetencja w dziedzinie napędu na wszystkie koła. Volkswagen Samochody Użytkowe – jako jedyny producent lekkich pojazdów dostawczych – oferuje wszystkie modele, od Caddy do Craftera, z napędem na wszystkie koła 4MOTION. Ta wersja napędu spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów: co piąty sprzedany samochód użytkowy z logo VW jest napędzany na wszystkie koła. Marka ma w swojej ofercie pojazdy odpowiadające zróżnicowanym potrzebom: samochody dostawcze, podwożące narciarzy z hotelu do wyciągu, pojazdy rodzinne na wyprawy poza utartymi szlakami, pickupy dla osób pracujących z dala od głównych dróg, czy Craftera do ciężkiej pracy w ekstremalnych warunkach terenowych.

Zabudowy specjalne. Największą część powierzchni wystawienniczej zajmują w tym roku samochody z rozmaitymi rodzajami zabudów wykonanych przez współpracujących z Volkswagenem specjalistów. Zaprezentowane zostaną 63 zabudowy i modyfikacje nadwozia, między innymi historyczny T1, Crafter w wersji 7,5t, Amarok z podnośnikiem koszowym, Transporter w wersji do przewozu chorych oraz samochód z chłodnią zasilaną bateriami słonecznymi. Tą zróżnicowaną ofertą lekkich samochodów dostawczych na bazie czterech serii modeli, Volkswagen Samochody Użytkowe jednoznacznie podkreśla swoją wiodącą pozycję na rynku w tym segmencie pojazdów.

Kolejne tematy prezentowane podczas targów IAA to dziesięciolecie istnienia CarePort – programu, który skupia w sobie zadania związane z finansowaniem, ubezpieczeniem, serwisem i mobilnością samochodów użytkowych marki Volkswagen oraz jubileusz „65 lat Transportera”, z okazji którego wystawionych zostanie dziesięć historycznych Volkswagenów.

Konferencja prasowa Volkswagen Samochody Użytkowe rozpocznie się 18 września o godzinie 10:15, w sali 1 Convention Center na terenie hanowerskich targów.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

Źródło: Mototarget.pl10.09.2012
Dodaj do

TOP 3 - KREDYTY SAMOCHODOWE

Więcej
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie
rzeczywiste
Ocena
klientów
 
Kredyt samochodowy
964.38 PLN
1.00%
6.07%
Kredyt samochodowy
966.29 PLN
1.20%
6.15%
Kredyt samochodowy (z ubezpieczeniem)
987.84 PLN
4.50%
7.13%

 • Jak napisać oświadczenie o wypadku?
  24.05.201624.05.2016
  Jak napisać oświadczenie o wypadku?
  Gdy podczas podróży samochodem zdarzy nam się drobna stłuczka, do której nie musimy wzywać policji, powinniśmy za zgodą wszystkich uczestników zdarzenia spisać oświadczenie. Co powinno znaleźć się w oświadczeniu z kolizji...  »
 • Wypożyczanie samochodów - jak nie stracić kaucji?
  17.05.201617.05.2016
  Wypożyczanie samochodów - jak nie stracić kaucji?
  Decydując się na wypożyczenie samochodu, musimy liczyć się z tym, że wypożyczalnia będzie chciała skorzystać z opcji blokady pieniędzy na naszej karcie płatniczej lub zażąda wstępnej przedpłaty. Jak nie stracić kaucji, korzystając z...  »
 • Niemcy dopłacają do elektryków. A Polska?
  06.05.201606.05.2016
  Niemcy dopłacają do elektryków. A Polska?
  Ponieważ rynek samochodów elektrycznych w Niemczech nie rozwija się tak szybko, jak zakładał tamtejszy rząd, kraj ten zamierza przeznaczyć na rozwój tej gałęzi motoryzacji aż 1 mld euro. Czy w Polsce również możemy liczyć...  »
 • Zgubiona karta pojazdu to nie problem
  02.05.201602.05.2016
  Zgubiona karta pojazdu to nie problem
  Karta pojazdu jest wydawana obowiązkowo do każdego samochodu rejestrowanego w Polsce po 1999 roku. Tego typu dokument jest niezbędny przy rejestracji samochodu. Co zrobić, gdy jednak kartę pojazdu zgubimy?   »
 • Oto 3 najczęściej kupowane samochody w Polsce
  29.04.201629.04.2016
  Oto 3 najczęściej kupowane samochody w Polsce
  Wedle statystyk z roku poprzedniego okazuje się, że Polacy kupują coraz więcej nowych samochodów. Sprzedaż aut w salonach w roku 2015 w porównaniu do roku 2014 wzrosła aż o 8%. Jakie samochody są najczęściej kupowane Polsce?   »
 • Kolejne auta bezzałogowe wyjadą na ulice Chin
  25.04.201625.04.2016
  Kolejne auta bezzałogowe wyjadą na ulice Chin
  Już niedługo samochody autonomiczne będą testowane w warunkach ruchu drogowego w Chinach. Prezes Volvo zapowiedział, że w pierwszej kolejności technologia ta będzie jednak sprawdzona w Szwecji. Kiedy samochody bezzałogowe trafią na drogi Chin?...  »
 • Jak działa leasing konsumencki?
  20.04.201620.04.2016
  Jak działa leasing konsumencki?
  Leasing konsumencki to stosunkowo nowa metoda pozyskania pieniędzy na sfinansowanie samochodu przez osobę niebędącą przedsiębiorcą. Niestety wciąż wielu z nas nie wie, jak działa leasing konsumencki, a szkoda, bo może stanowić dobrą alternatywę...  »