24.04.2012

Spółka GAC FIAT na 12. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Pekinie

Tagi: FiatGAC FIATViaggio

Podczas 12. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Pekinie spółka GAC FIAT (Guangzhou Automobile Company Fiat) prezentuje serię interesujących nowości, stanowiących kamień milowy na drodze powrotu marki Fiat do Chin. GAC FIAT wprowadza na ten rynek ikony marki, takie jak Fiat 500 „by Gucci", Fiat 500C, czy crossover Fiat Freemont. Prezentuje również najnowszą limuzynę produkowaną w Chinach, czyli Fiata Viaggio. Debiut nowego modelu, prezentującego globalny potencjał  Grupy Fiat, otwiera nowe możliwości na jednym z głównych światowych rynków samochodowych i potwierdza strategiczną wizję GAC FIAT.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

 

Fiat Viaggio: światowa premiera

Nowy model Fiat Viaggio to bez wątpienia największa atrakcja stoiska GAC FIAT. Fiat Viaggio, (którego chińska nazwa Fei Xiang nawiązuje do koncepcji latania), to wspólny projekt Fiata i Chryslera oraz pierwszy model produkowany w Chinach przez spółkę GAC FIAT. To nowy samochód wykończony na wysokim poziomie, przełamujący tradycyjne schematy w segmencie kompaktowych limuzyn na rynku chińskim. Nowy Fiat Viaggio zawiera w sobie ekskluzywną mieszankę mocy, efektywności, wyrafinowania, technologii i dynamizmu, z finezją  i elegancją włoskiego designu spod znaku Centro Stile Grupy Fiat. To idealne  pozycjonowanie marki określającej się mianem "La Vita é Bella" (wł. życie jest piękne). Fiat Viaggio „ma apetyt" na wielki sukces, na miarę ustalenia nowych standardów w kluczowym segmencie na rynku chińskim i spełnienia oczekiwań lokalnych Klientów.
Pierwsze egzemplarze Fiata Viaggio zostaną wyprodukowane pod koniec czerwca i zaczną być  sprzedawane pod koniec roku.

Fiat 500 "Collezione": mistrzowska drużyna

Na 12. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Pekinie są też prezentowane samochody Fiat 500 "Collezione", z najnowszymi wersjami Fiat 500 „by Gucci" i Fiat 500C.
Model 500 „by Gucci", stworzony wspólnie z marką Gucci, został oficjalnie zaprezentowany na rynku chińskim 19 kwietnia. Ta specjalna edycja  samochodu została zaprojektowana przez Fridę Giannini, dyrektor kreatywną firmy Gucci, we współpracy z Centro Stile Grupy Fiat. Jako  efekt niecodziennej współpracy dwóch, spośród najbardziej prestiżowych historycznych marek włoskich, model 500 by Gucci przedstawia doskonałe połączenie klasycznego włoskiego designu i najwyższej jakości.
Fiat 500C, kolejna nowość z serii "Collezione", „wnosząca" do Chin powiew śródziemnomorskiego klimatu, słońce, styl, sympatię i piękno kabrioletu spod znaku "Made in Italy".

Fiat Freemont: wielki Crossover

Drużynę Fiata podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Pekinie uzupełnia crossover Fiat Freemont. Model ten, zaprezentowany w Chinach w styczniu, okazał się dużym sukcesem wśród sieci i Klientów. Jako pierwszy crossover w gamie Fiat, Freemont jest dostępny w wersji 7-miejscowej. Jest on przeznaczony dla Klientów o wyrafinowanych gustach, którzy chcą połączyć codzienne potrzeby rodziny z pragnieniem wolności i intensywnego życia. Fiat Freemont może sprostać tak różnym wymaganiom, zarówno podczas użytkowania w pracy, jak i w czasie wolnym.

GAC Fiat: spółka Joint Venture - kamień milowy

Stoisko GAC FIAT znajduje się w Pawilonie E4, razem ze stoiskami marek Chrysler/Jeep, Maserati i Ferrari. Obecność GAC Fiat w pawilonie poświęconym samochodom wyższej klasy potwierdza zainteresowanie Grupy rynkiem chińskim.
Dzięki awangardowej technologii Grupy Fiat-Chrysler, oraz długoletniemu doświadczeniu Guangzhou Automobile Group na rynku chińskim, GAC FIAT w ciągu dwóch lat od założenia stała się zyskujący na znaczeniu punktem na mapie chińskiego przemysłu. GAC FIAT prowadzi intensywne prace przy budowie nowego zakładu produkcyjnego w Changsha, w prowincji Hunan, który będzie jednym z najlepszych na świecie pod względem struktury, logistyki, systemów zarządzania i produkcji. Budowa zakładu i tworzenie jego struktur postępują zgodnie z planami uruchomienia produkcji modelu Fiat Viaggio pod koniec czerwca 2012.


Dwa lata po utworzeniu spółki GAC Fiat, otwarto 91 Koncesjonariuszy i 125 salonów sprzedaży samochodów w całym Państwie Środka.
Młoda, solidna i obiecująca spółka joint venture GAC Fiat, umacnia się na pozycji ważnego gracza na samochodowym rynku chińskim, dzięki produktom wzbudzającym wielkie zainteresowanie, dzięki rosnącej sieci sprzedaży, efektywnej strategii marketingowej i uwadze przykładanej do wymagań Klientów. Gama produktów składająca się z nowego kompaktu Fiat Viaggio, małej Pięćsetki i crossovera Fiat Freemont, potwierdza wiarę firmy GAC Fiat w rynek chiński. Dzięki ekskluzywnemu włoskiem stylowi, odpowiedniemu pozycjonowaniu marketingowemu oraz wydarzeniom promocyjnym na wysokim poziomie, GAC FIAT stawia czoła rzeczywistości roku 2012 z wielkim entuzjazmem i determinacją.

 

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

Źródło: materiały prasowe Fiat Polska24.04.2012
Dodaj do

TOP 3 - KREDYTY SAMOCHODOWE

Więcej
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie
rzeczywiste
Ocena
klientów
 
Kredyt samochodowy
954.83 PLN
0.00%
5.63%
Kredyt samochodowy
964.38 PLN
1.00%
6.07%
Kredyt samochodowy (z ubezpieczeniem)
973.51 PLN
4.50%
6.48%

 • Jak napisać oświadczenie o wypadku?
  24.05.201624.05.2016
  Jak napisać oświadczenie o wypadku?
  Gdy podczas podróży samochodem zdarzy nam się drobna stłuczka, do której nie musimy wzywać policji, powinniśmy za zgodą wszystkich uczestników zdarzenia spisać oświadczenie. Co powinno znaleźć się w oświadczeniu z kolizji...  »
 • Wypożyczanie samochodów - jak nie stracić kaucji?
  17.05.201617.05.2016
  Wypożyczanie samochodów - jak nie stracić kaucji?
  Decydując się na wypożyczenie samochodu, musimy liczyć się z tym, że wypożyczalnia będzie chciała skorzystać z opcji blokady pieniędzy na naszej karcie płatniczej lub zażąda wstępnej przedpłaty. Jak nie stracić kaucji, korzystając z...  »
 • Niemcy dopłacają do elektryków. A Polska?
  06.05.201606.05.2016
  Niemcy dopłacają do elektryków. A Polska?
  Ponieważ rynek samochodów elektrycznych w Niemczech nie rozwija się tak szybko, jak zakładał tamtejszy rząd, kraj ten zamierza przeznaczyć na rozwój tej gałęzi motoryzacji aż 1 mld euro. Czy w Polsce również możemy liczyć...  »
 • Zgubiona karta pojazdu to nie problem
  02.05.201602.05.2016
  Zgubiona karta pojazdu to nie problem
  Karta pojazdu jest wydawana obowiązkowo do każdego samochodu rejestrowanego w Polsce po 1999 roku. Tego typu dokument jest niezbędny przy rejestracji samochodu. Co zrobić, gdy jednak kartę pojazdu zgubimy?   »
 • Oto 3 najczęściej kupowane samochody w Polsce
  29.04.201629.04.2016
  Oto 3 najczęściej kupowane samochody w Polsce
  Wedle statystyk z roku poprzedniego okazuje się, że Polacy kupują coraz więcej nowych samochodów. Sprzedaż aut w salonach w roku 2015 w porównaniu do roku 2014 wzrosła aż o 8%. Jakie samochody są najczęściej kupowane Polsce?   »
 • Kolejne auta bezzałogowe wyjadą na ulice Chin
  25.04.201625.04.2016
  Kolejne auta bezzałogowe wyjadą na ulice Chin
  Już niedługo samochody autonomiczne będą testowane w warunkach ruchu drogowego w Chinach. Prezes Volvo zapowiedział, że w pierwszej kolejności technologia ta będzie jednak sprawdzona w Szwecji. Kiedy samochody bezzałogowe trafią na drogi Chin?...  »
 • Jak działa leasing konsumencki?
  20.04.201620.04.2016
  Jak działa leasing konsumencki?
  Leasing konsumencki to stosunkowo nowa metoda pozyskania pieniędzy na sfinansowanie samochodu przez osobę niebędącą przedsiębiorcą. Niestety wciąż wielu z nas nie wie, jak działa leasing konsumencki, a szkoda, bo może stanowić dobrą alternatywę...  »