03.01.2012

Fiat Freemont jedną z „gwiazd” największej imprezy sylwestrowej


materiały prasowe Fiat Polska

Nowy Fiat Freemont „zabłysnął" przy wielomilionowej publiczności i największych gwiazdach polskiej estrady, które szampańsko powitały Nowy Rok 2012 na Placu Konstytucji w Warszawie podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Marka Fiat była partnerem tej imprezy, zaś wielką atrakcją stał się właśnie najnowszy Fiat Freemont, którego widzowie Polsatu mogli wygrać w konkursie podczas trwania transmisji.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

 

Marka Fiat już po raz trzeci z rzędu była partnerem Sylwestrowej Nocy Polsatu. Także i tym razem nie zabrakło emocji. Począwszy od godziny 20.00, widzowie Polsatu oraz Polsatu 2, co godzinę mogli wygrać w konkursie SMS-owym jeden z czterech egzemplarzy najnowszego Fiata Freemont. Prowadzący imprezę ze sceny zachęcali do udziału w konkursie a los uśmiechnął się do szczęśliwców z Tarnobrzega, Niewiadowa, Przemyśla i Obór. To z tych miejscowości pochodzą zwycięzcy w konkursie. Śmiało możemy powiedzieć, że Freemont znalazł się we właściwym miejscu i we właściwym czasie, bowiem trudno sobie wymarzyć lepszy prezent na koniec starego i początek Nowego Roku.

 

„Sylwestrowa Moc Przebojów to impreza, na której nie mogło zabraknąć naszego najnowszego hitu, czyli Fiata Freemont - pierwszego samochodu marki Fiat, produkowanego w efekcie partnerstwa z amerykańską Chrysler Group. Zależy nam na promocji również większych, luksusowych samochodów, a nowy Fiat Freemont, może wygodnie przewieźć nawet 7 osób i będzie dostępny z napędem na cztery koła. Wielomilionowa widownia przed telewizorami i kilkudziesięciotysięczny tłum widzów na Placu Konstytucji poznali zalety nowego dużego Fiata. Fantastycznie, że mogliśmy po raz trzeci z rzędu być partnerem stacji Polsat w tym wydarzeniu, które co ważne odbyło się w Warszawie -  pierwszej siedzibie Polskiego Fiata." - powiedział Marek Kisz, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Fiat Auto Poland.

 

Tego wieczoru na Placu Konstytucji publiczność i telewidzowie usłyszeli nie tylko wielkie przeboje gwiazd, ale także największe football songs, które okazały się idealną rozgrzewką przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej EURO 2012.
Po raz pierwszy w historii na sylwestrowej scenie, pojawiła się legenda polskiego rocka - zespół Dżem, który zaserwował zgromadzonym najlepszą na świecie „Whisky" i rozpalił ich kultowym kawałkiem „Czerwony jak cegła". Prawdziwą gratką dla fanów folk rocka był występ zespołu Enej (grupa okazała się fenomenem minionego 2011 roku).

 

Niezwykłym duetem zaskoczyła Maryla Rodowicz, która wykonała „Małgośkę" z Eris Is My Homegirl. Zespół Boys pytał, czy wciąż „Jesteś szalona", a do noworocznych refleksji skłoniła Sylwia Grzeszczak w duecie z Liberem. Największe hity zaśpiewała Kora, Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing, De Mono, Golec uOrkiestra, Norbi, Bracia, Video, Ania Wyszkoni, Volvem, Big Dyc oraz Blue Cafe. Sylwestrowa noc z pewnością okazała się niezapomniana dla Macieja Czaczyka - gitarzysty, który wygrał II edycję „Must be the music. Tylko muzyka".  
Sylwestrowa Moc Przebojów 2011, transmitowana na dwóch antenach Polsatu i Polsatu 2, zgromadziła przed telewizorami rekordową ilość 13,2 miliona widzów i była najchętniej oglądanym sylwestrem w Polsce! Także na Placu Konstytucji padł rekord - tego wieczoru bawiło się tam ponad 100 tys. osób.

 

W Nowy Rok wprowadziły nas cztery pary gwiazd: Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz, Agata Młynarska i Mateusz Borek, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock oraz Agnieszka Popielewicz i Maciej Dowbor. Kto nie był i nie widział - niech żałuje!

 

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

Źródło: materiały prasowe Fiat Polska03.01.2012
Dodaj do

TOP 3 - KREDYTY SAMOCHODOWE

Więcej
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie
rzeczywiste
Ocena
klientów
 
Kredyt samochodowy
964.38 PLN
1.00%
6.07%
Kredyt samochodowy
966.29 PLN
1.20%
6.15%
Kredyt samochodowy (z ubezpieczeniem)
987.84 PLN
4.50%
7.13%

 • Jak napisać oświadczenie o wypadku?
  24.05.201624.05.2016
  Jak napisać oświadczenie o wypadku?
  Gdy podczas podróży samochodem zdarzy nam się drobna stłuczka, do której nie musimy wzywać policji, powinniśmy za zgodą wszystkich uczestników zdarzenia spisać oświadczenie. Co powinno znaleźć się w oświadczeniu z kolizji...  »
 • Wypożyczanie samochodów - jak nie stracić kaucji?
  17.05.201617.05.2016
  Wypożyczanie samochodów - jak nie stracić kaucji?
  Decydując się na wypożyczenie samochodu, musimy liczyć się z tym, że wypożyczalnia będzie chciała skorzystać z opcji blokady pieniędzy na naszej karcie płatniczej lub zażąda wstępnej przedpłaty. Jak nie stracić kaucji, korzystając z...  »
 • Niemcy dopłacają do elektryków. A Polska?
  06.05.201606.05.2016
  Niemcy dopłacają do elektryków. A Polska?
  Ponieważ rynek samochodów elektrycznych w Niemczech nie rozwija się tak szybko, jak zakładał tamtejszy rząd, kraj ten zamierza przeznaczyć na rozwój tej gałęzi motoryzacji aż 1 mld euro. Czy w Polsce również możemy liczyć...  »
 • Zgubiona karta pojazdu to nie problem
  02.05.201602.05.2016
  Zgubiona karta pojazdu to nie problem
  Karta pojazdu jest wydawana obowiązkowo do każdego samochodu rejestrowanego w Polsce po 1999 roku. Tego typu dokument jest niezbędny przy rejestracji samochodu. Co zrobić, gdy jednak kartę pojazdu zgubimy?   »
 • Oto 3 najczęściej kupowane samochody w Polsce
  29.04.201629.04.2016
  Oto 3 najczęściej kupowane samochody w Polsce
  Wedle statystyk z roku poprzedniego okazuje się, że Polacy kupują coraz więcej nowych samochodów. Sprzedaż aut w salonach w roku 2015 w porównaniu do roku 2014 wzrosła aż o 8%. Jakie samochody są najczęściej kupowane Polsce?   »
 • Kolejne auta bezzałogowe wyjadą na ulice Chin
  25.04.201625.04.2016
  Kolejne auta bezzałogowe wyjadą na ulice Chin
  Już niedługo samochody autonomiczne będą testowane w warunkach ruchu drogowego w Chinach. Prezes Volvo zapowiedział, że w pierwszej kolejności technologia ta będzie jednak sprawdzona w Szwecji. Kiedy samochody bezzałogowe trafią na drogi Chin?...  »
 • Jak działa leasing konsumencki?
  20.04.201620.04.2016
  Jak działa leasing konsumencki?
  Leasing konsumencki to stosunkowo nowa metoda pozyskania pieniędzy na sfinansowanie samochodu przez osobę niebędącą przedsiębiorcą. Niestety wciąż wielu z nas nie wie, jak działa leasing konsumencki, a szkoda, bo może stanowić dobrą alternatywę...  »