21.06.2012

Logo marki Jeep na koszulkach piłkarzy Juventus Football Club


materiały prasowe Fiat Polska

W nadchodzącym sezonie rozgrywek piłkarskich 2012-2013 na koszulkach zawodników Juventusu zagości logo legendarnej marki Jeep. Pokazana oficjalnie w piątek, 15 czerwca br. nowa kolekcja ubiorów Mistrzów Włoch w piłce nożnej czerpie inspirację z chwalebnej przeszłości Klubu „Bianconeri", szczycącego się imponującą liczbą 295 milionów kibiców na całym świecie.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

 

 

Kolekcja wykonana jest z ekologicznych materiałów w kolorze głębokiej czerni, podkreślających determinację i zwycięskie aspiracje zespołu w Mistrzostwach Włoch.  Designerskie detale koszulek, spodenek i getrów zawodników nawiązują do podstawowych wartości, leżących u podstaw sukcesów klubu piłkarskiego Juventus.

Wykończenie koszulek wokół szyi wzorowane jest na stylu koszulek, w których piłkarze Juventusu wygrali Puchar Włoch w latach 1941-42. Umieszczony wewnątrz napis "Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta" („Zwycięstwo nie jest rzeczą ważną, jest jedyną rzeczą, która się liczy") stanowi wspomnienie filozoficznej sentencji czołowego zawodnika, a później honorowego prezesa Juventusa, Giampiero Boniperti.

Jest to efekt umowy o sponsoringu, podpisanej w kwietniu br. pomiędzy Fiat S.p.A. i Juventus Football Club S.p.A., na mocy której Fiat może korzystać z wyłącznego prawa umieszczania swego logo na ubiorach zawodników Juventusu w okresie najbliższych trzech sezonów.
Jeep i Juventus to dwie uznane ikony w historii swych dziedzin. Takie wartości, jak autentyczność, pasja, potencjał i możliwość podejmowania najtrudniejszych wyzwań, zapisane są na trwałe w ich „genotypie".

Jeep zacznie pojawiać się „u boku" Bianconeri, zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej jeszcze przed sezonem piłkarskim 2012-2013, uczestnicząc w imprezach organizowanych dla kibiców Juventusu i promujących „Świat Jeepa" w postaci jazd próbnych, różnorodnych zawodów i konkursów i aktywności w plenerze o charakterze sportowym.

W lipcu b.r. letni obóz treningowo-wypoczynkowy Juventusu w Chatillon-Saint Vincent w Dolinie Aosty będzie miejscem przedpremierowego pokazu nowej wersji flagowego Jeepa Grand Cheronee - S Limited, którego rynkowy debiut w Europie przewidziany jest na wrzesień 2012 r.
Wyróżniający się 20-calowymi felgami z czarnego, polerowanego aluminium i unikalnymi akcentami stylistycznymi „Black" - Grand Cherokee S Limited łączy wyrazisty i sportowy design nadwozia z efektywnością 3,0-litrowego silnika wysokoprężnego V-6 CRD MultiJet II o mocy 241 KM i momencie obrotowym 550 Nm. Konturowane fotele pokryte skórą Nappa z zamszowymi wstawkami oraz liczne akcenty karbonowe wystroju kabiny, podkreślają wspólny „genotyp", który S Limited dzieli z Grand Cherokee SRT, jak dotąd najsilniejszym i najszybszym samochodem marki Jeep, oferowanym od niedawna na rynkach światowych.

Jeep cieszy się dzisiaj sławą marki globalnej, której samochody sprzedawane są w ponad 120 krajach całego świata. Jest nieprzerwanie symbolem swobody, przygody, autentyczności i pasji. Swobody -  odbieranej, jako stan ducha i determinacji, by podążać za swym instynktem, podejmując dowolne wyzwania w miejskiej dżungli i na szlakach off-roadowych, w poczuciu bezpieczeństwa, jakie daje zaawansowany napęd 4x4. Przygody - rozumianej, jako powołanie albo zew natury. Autentyczności - ponieważ Jeep jest marką jedyną w swym rodzaju i pierwszą, która po wyjściu w plener pozostaje liderem eksploracji otaczającego świata, zmieniając zwykłą jazdę samochodem w niezwykłe przeżycie. Pasji - ponieważ wyzwala najbardziej wyraziste i indywidualne cechy swego właściciela.

Od ukazania się pierwszego modelu w roku 1941 produkcja i sprzedaż na świecie samochodów Jeep przekroczyła 15 milionów egzemplarzy. Jako marka o niezwykłym charakterze, Jeep był w stanie zawsze odradzać się na nowo, oferując produkty dostatecznie innowacyjne, aby wyznaczać wzorce dla całej kategorii pojazdów. Począwszy od ikony - Jeepa Wranglera, poprzez kompaktowy SUV Jeep Compass, aż do flagowego Grand Cherokee, każdy z samochodów Jeep sławi siedemdziesięcioletnią legendarną historię marki.

 

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

Źródło: materiały prasowe Fiat Polska21.06.2012
Dodaj do

TOP 3 - KREDYTY SAMOCHODOWE

Więcej
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie
rzeczywiste
Ocena
klientów
 
Kredyt samochodowy
954.83 PLN
0.00%
5.63%
Kredyt samochodowy
964.38 PLN
1.00%
6.07%
Kredyt samochodowy (z ubezpieczeniem)
973.51 PLN
4.50%
6.48%

 • Jak napisać oświadczenie o wypadku?
  24.05.201624.05.2016
  Jak napisać oświadczenie o wypadku?
  Gdy podczas podróży samochodem zdarzy nam się drobna stłuczka, do której nie musimy wzywać policji, powinniśmy za zgodą wszystkich uczestników zdarzenia spisać oświadczenie. Co powinno znaleźć się w oświadczeniu z kolizji...  »
 • Wypożyczanie samochodów - jak nie stracić kaucji?
  17.05.201617.05.2016
  Wypożyczanie samochodów - jak nie stracić kaucji?
  Decydując się na wypożyczenie samochodu, musimy liczyć się z tym, że wypożyczalnia będzie chciała skorzystać z opcji blokady pieniędzy na naszej karcie płatniczej lub zażąda wstępnej przedpłaty. Jak nie stracić kaucji, korzystając z...  »
 • Niemcy dopłacają do elektryków. A Polska?
  06.05.201606.05.2016
  Niemcy dopłacają do elektryków. A Polska?
  Ponieważ rynek samochodów elektrycznych w Niemczech nie rozwija się tak szybko, jak zakładał tamtejszy rząd, kraj ten zamierza przeznaczyć na rozwój tej gałęzi motoryzacji aż 1 mld euro. Czy w Polsce również możemy liczyć...  »
 • Zgubiona karta pojazdu to nie problem
  02.05.201602.05.2016
  Zgubiona karta pojazdu to nie problem
  Karta pojazdu jest wydawana obowiązkowo do każdego samochodu rejestrowanego w Polsce po 1999 roku. Tego typu dokument jest niezbędny przy rejestracji samochodu. Co zrobić, gdy jednak kartę pojazdu zgubimy?   »
 • Oto 3 najczęściej kupowane samochody w Polsce
  29.04.201629.04.2016
  Oto 3 najczęściej kupowane samochody w Polsce
  Wedle statystyk z roku poprzedniego okazuje się, że Polacy kupują coraz więcej nowych samochodów. Sprzedaż aut w salonach w roku 2015 w porównaniu do roku 2014 wzrosła aż o 8%. Jakie samochody są najczęściej kupowane Polsce?   »
 • Kolejne auta bezzałogowe wyjadą na ulice Chin
  25.04.201625.04.2016
  Kolejne auta bezzałogowe wyjadą na ulice Chin
  Już niedługo samochody autonomiczne będą testowane w warunkach ruchu drogowego w Chinach. Prezes Volvo zapowiedział, że w pierwszej kolejności technologia ta będzie jednak sprawdzona w Szwecji. Kiedy samochody bezzałogowe trafią na drogi Chin?...  »
 • Jak działa leasing konsumencki?
  20.04.201620.04.2016
  Jak działa leasing konsumencki?
  Leasing konsumencki to stosunkowo nowa metoda pozyskania pieniędzy na sfinansowanie samochodu przez osobę niebędącą przedsiębiorcą. Niestety wciąż wielu z nas nie wie, jak działa leasing konsumencki, a szkoda, bo może stanowić dobrą alternatywę...  »