• Autokredyty
 • Kredyty gotówkowe
 • Kredyty hipoteczne
 • Kredyty dla firm
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz aby otrzymać najlepsze oferty!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz aby otrzymać najlepsze oferty!
Kwota kredytu
Kwota spłaty
lat
Wypełnij formularz aby otrzymać najlepsze oferty!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz aby otrzymać najlepsze oferty!
21.06.2012

Logo marki Jeep na koszulkach piłkarzy Juventus Football Club


materiały prasowe Fiat Polska

W nadchodzącym sezonie rozgrywek piłkarskich 2012-2013 na koszulkach zawodników Juventusu zagości logo legendarnej marki Jeep. Pokazana oficjalnie w piątek, 15 czerwca br. nowa kolekcja ubiorów Mistrzów Włoch w piłce nożnej czerpie inspirację z chwalebnej przeszłości Klubu „Bianconeri", szczycącego się imponującą liczbą 295 milionów kibiców na całym świecie.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

 

 

Kolekcja wykonana jest z ekologicznych materiałów w kolorze głębokiej czerni, podkreślających determinację i zwycięskie aspiracje zespołu w Mistrzostwach Włoch.  Designerskie detale koszulek, spodenek i getrów zawodników nawiązują do podstawowych wartości, leżących u podstaw sukcesów klubu piłkarskiego Juventus.

Wykończenie koszulek wokół szyi wzorowane jest na stylu koszulek, w których piłkarze Juventusu wygrali Puchar Włoch w latach 1941-42. Umieszczony wewnątrz napis "Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta" („Zwycięstwo nie jest rzeczą ważną, jest jedyną rzeczą, która się liczy") stanowi wspomnienie filozoficznej sentencji czołowego zawodnika, a później honorowego prezesa Juventusa, Giampiero Boniperti.

Jest to efekt umowy o sponsoringu, podpisanej w kwietniu br. pomiędzy Fiat S.p.A. i Juventus Football Club S.p.A., na mocy której Fiat może korzystać z wyłącznego prawa umieszczania swego logo na ubiorach zawodników Juventusu w okresie najbliższych trzech sezonów.
Jeep i Juventus to dwie uznane ikony w historii swych dziedzin. Takie wartości, jak autentyczność, pasja, potencjał i możliwość podejmowania najtrudniejszych wyzwań, zapisane są na trwałe w ich „genotypie".

Jeep zacznie pojawiać się „u boku" Bianconeri, zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej jeszcze przed sezonem piłkarskim 2012-2013, uczestnicząc w imprezach organizowanych dla kibiców Juventusu i promujących „Świat Jeepa" w postaci jazd próbnych, różnorodnych zawodów i konkursów i aktywności w plenerze o charakterze sportowym.

W lipcu b.r. letni obóz treningowo-wypoczynkowy Juventusu w Chatillon-Saint Vincent w Dolinie Aosty będzie miejscem przedpremierowego pokazu nowej wersji flagowego Jeepa Grand Cheronee - S Limited, którego rynkowy debiut w Europie przewidziany jest na wrzesień 2012 r.
Wyróżniający się 20-calowymi felgami z czarnego, polerowanego aluminium i unikalnymi akcentami stylistycznymi „Black" - Grand Cherokee S Limited łączy wyrazisty i sportowy design nadwozia z efektywnością 3,0-litrowego silnika wysokoprężnego V-6 CRD MultiJet II o mocy 241 KM i momencie obrotowym 550 Nm. Konturowane fotele pokryte skórą Nappa z zamszowymi wstawkami oraz liczne akcenty karbonowe wystroju kabiny, podkreślają wspólny „genotyp", który S Limited dzieli z Grand Cherokee SRT, jak dotąd najsilniejszym i najszybszym samochodem marki Jeep, oferowanym od niedawna na rynkach światowych.

Jeep cieszy się dzisiaj sławą marki globalnej, której samochody sprzedawane są w ponad 120 krajach całego świata. Jest nieprzerwanie symbolem swobody, przygody, autentyczności i pasji. Swobody -  odbieranej, jako stan ducha i determinacji, by podążać za swym instynktem, podejmując dowolne wyzwania w miejskiej dżungli i na szlakach off-roadowych, w poczuciu bezpieczeństwa, jakie daje zaawansowany napęd 4x4. Przygody - rozumianej, jako powołanie albo zew natury. Autentyczności - ponieważ Jeep jest marką jedyną w swym rodzaju i pierwszą, która po wyjściu w plener pozostaje liderem eksploracji otaczającego świata, zmieniając zwykłą jazdę samochodem w niezwykłe przeżycie. Pasji - ponieważ wyzwala najbardziej wyraziste i indywidualne cechy swego właściciela.

Od ukazania się pierwszego modelu w roku 1941 produkcja i sprzedaż na świecie samochodów Jeep przekroczyła 15 milionów egzemplarzy. Jako marka o niezwykłym charakterze, Jeep był w stanie zawsze odradzać się na nowo, oferując produkty dostatecznie innowacyjne, aby wyznaczać wzorce dla całej kategorii pojazdów. Począwszy od ikony - Jeepa Wranglera, poprzez kompaktowy SUV Jeep Compass, aż do flagowego Grand Cherokee, każdy z samochodów Jeep sławi siedemdziesięcioletnią legendarną historię marki.

 

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

Źródło: materiały prasowe Fiat Polska21.06.2012
Dodaj do

TOP 3 - KREDYTY SAMOCHODOWE

Więcej
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie
rzeczywiste
Ocena
klientów
 
Kredyt samochodowy - nowe
954.83 PLN
0.00%
5.63%
Kredyt samochodowy
964.38 PLN
1.00%
6.07%
Kredyt samochodowy
1009.52 PLN
1.99%
8.11%

 • Jak napisać oświadczenie o wypadku?
  24.05.201624.05.2016
  Jak napisać oświadczenie o wypadku?
  Gdy podczas podróży samochodem zdarzy nam się drobna stłuczka, do której nie musimy wzywać policji, powinniśmy za zgodą wszystkich uczestników zdarzenia spisać oświadczenie. Co powinno znaleźć się w oświadczeniu z kolizji...  »
 • Wypożyczanie samochodów - jak nie stracić kaucji?
  17.05.201617.05.2016
  Wypożyczanie samochodów - jak nie stracić kaucji?
  Decydując się na wypożyczenie samochodu, musimy liczyć się z tym, że wypożyczalnia będzie chciała skorzystać z opcji blokady pieniędzy na naszej karcie płatniczej lub zażąda wstępnej przedpłaty. Jak nie stracić kaucji, korzystając z...  »
 • Niemcy dopłacają do elektryków. A Polska?
  06.05.201606.05.2016
  Niemcy dopłacają do elektryków. A Polska?
  Ponieważ rynek samochodów elektrycznych w Niemczech nie rozwija się tak szybko, jak zakładał tamtejszy rząd, kraj ten zamierza przeznaczyć na rozwój tej gałęzi motoryzacji aż 1 mld euro. Czy w Polsce również możemy liczyć...  »
 • Zgubiona karta pojazdu to nie problem
  02.05.201602.05.2016
  Zgubiona karta pojazdu to nie problem
  Karta pojazdu jest wydawana obowiązkowo do każdego samochodu rejestrowanego w Polsce po 1999 roku. Tego typu dokument jest niezbędny przy rejestracji samochodu. Co zrobić, gdy jednak kartę pojazdu zgubimy?   »
 • Oto 3 najczęściej kupowane samochody w Polsce
  29.04.201629.04.2016
  Oto 3 najczęściej kupowane samochody w Polsce
  Wedle statystyk z roku poprzedniego okazuje się, że Polacy kupują coraz więcej nowych samochodów. Sprzedaż aut w salonach w roku 2015 w porównaniu do roku 2014 wzrosła aż o 8%. Jakie samochody są najczęściej kupowane Polsce?   »
 • Kolejne auta bezzałogowe wyjadą na ulice Chin
  25.04.201625.04.2016
  Kolejne auta bezzałogowe wyjadą na ulice Chin
  Już niedługo samochody autonomiczne będą testowane w warunkach ruchu drogowego w Chinach. Prezes Volvo zapowiedział, że w pierwszej kolejności technologia ta będzie jednak sprawdzona w Szwecji. Kiedy samochody bezzałogowe trafią na drogi Chin?...  »
 • Jak działa leasing konsumencki?
  20.04.201620.04.2016
  Jak działa leasing konsumencki?
  Leasing konsumencki to stosunkowo nowa metoda pozyskania pieniędzy na sfinansowanie samochodu przez osobę niebędącą przedsiębiorcą. Niestety wciąż wielu z nas nie wie, jak działa leasing konsumencki, a szkoda, bo może stanowić dobrą alternatywę...  »