06.06.2012

Letnia akcja przeglądowa w Mitsubishi


Nadchodzi lato, czas wypoczynku i wakacyjnych wyjazdów na długo oczekiwany urlop. Z myślą o zbliżających się wakacyjnych podróżach i bezpieczeństwie swoich klientów firma Mitsubishi Motors przygotowała specjalną ofertę.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

 

Od 1 do 30 czerwca klienci autoryzowanych stacji serwisowych tej marki w Polsce mogą korzystać z atrakcyjnych propozycji związanych z serwisem swoich aut. Teraz kompleksowa kontrola stanu technicznego samochodu kosztuje 49 zł, a dla poprawy bezpieczeństwa i komfortu podróżowania oferowana jest usługa dezynfekcji układu klimatyzacji oraz wymiana filtra pyłkowego w promocyjnej cenie. Dodatkowo za części potrzebne do ewentualnych napraw klienci zapłacą nawet o 25% mniej, akcesoria i gadżety będzie można kupić o 10% taniej a za ewentualne naprawy klienci zapłacą o 10% mniej. Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników samochodów Mitsubishi.

Jedynym z podstawowych układów samochodu, który ma ogromny wpływ na poprawę komfortu i bezpieczeństwa w czasie letnich podróży jest klimatyzacja.  Dlatego w ramach Letniej Akcji Przeglądowej, trwającej od 1 do 30 czerwca, klienci będą mogli zdecydować się na kompleksową dezynfekcję układu klimatyzacji w bardzo atrakcyjnej cenie od 120 zł brutto oraz wymianę filtra pyłkowego w promocyjnej cenie 99 zł brutto, obejmującej również koszt jego wymiany.

Dodatkowo podczas wizyty specjaliści Mitsubishi przeprowadzą w samochodzie kontrolę newralgicznych systemów i punktów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Koszt takiego przeglądu jest bardzo atrakcyjny i wynosi jedynie 49 zł brutto. Warto podkreślić, że oferta dotyczy także pojazdów starszych niż 3-letnie, które utraciły gwarancję.

Podczas tej kontroli mechanicy autoryzowanych stacji serwisowych Mitsubishi Motors sprawdzą między innymi: układ jezdny a w nim amortyzatory, sprężyny, wahacze i przeguby napędowe, układ kierowniczy i wydechowy: przekładnię kierowniczą i układ wydechowy, komorę silnika w niej paski napędu osprzętu, gumowe przewody, uszczelnienia i akumulator, poziom płynów eksploatacyjnych: oleju silnikowego, płynu hamulcowego, oleju przekładni automatycznej, płynu układu wspomagania, płynu chłodzącego, płynu spryskiwaczy, grubość okładzin ciernych, stan piór wycieraczek, pasów bezpieczeństwa, pracę pedałów sprzęgła i hamulca oraz hamulca awaryjnego, lusterka, zestaw wskaźników i kontrolek, pracę układu rozruchu silnika, sygnał dźwiękowy, spryskiwacze i wycieraczki, podnośniki szyb, centralny zamek, oświetlenie i stan zużycia opon.

Podsumowanie:

- 49 zł brutto za przedwakacyjną kontrolę techniczną newralgicznych punktów w samochodzie
- Filtr przeciwpyłkowy z wymianą za 99 zł brutto
- Dezynfekcja układu klimatyzacji od 120 zł brutto
- Samochody w wieku 3 - 6 (po gwarancji) - 15% rabatu przy zakupie części potrzebnych do ewentualnej naprawy wynikającej z przeglądu w ramach tej akcji
- Samochody w wieku 7 i starsze - 25% zniżka przy zakupie części
- Akcesoria i gadżety - 10% zniżka
- Ewentualne naprawy – o 10% taniej

 

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

Źródło: mototarget.pl06.06.2012
Dodaj do

TOP 3 - KREDYTY SAMOCHODOWE

Więcej
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie
rzeczywiste
Ocena
klientów
 
Kredyt samochodowy
964.38 PLN
1.00%
6.07%
Kredyt samochodowy
966.29 PLN
1.20%
6.15%
Kredyt samochodowy (z ubezpieczeniem)
987.84 PLN
4.50%
7.13%

 • Jak napisać oświadczenie o wypadku?
  24.05.201624.05.2016
  Jak napisać oświadczenie o wypadku?
  Gdy podczas podróży samochodem zdarzy nam się drobna stłuczka, do której nie musimy wzywać policji, powinniśmy za zgodą wszystkich uczestników zdarzenia spisać oświadczenie. Co powinno znaleźć się w oświadczeniu z kolizji...  »
 • Wypożyczanie samochodów - jak nie stracić kaucji?
  17.05.201617.05.2016
  Wypożyczanie samochodów - jak nie stracić kaucji?
  Decydując się na wypożyczenie samochodu, musimy liczyć się z tym, że wypożyczalnia będzie chciała skorzystać z opcji blokady pieniędzy na naszej karcie płatniczej lub zażąda wstępnej przedpłaty. Jak nie stracić kaucji, korzystając z...  »
 • Niemcy dopłacają do elektryków. A Polska?
  06.05.201606.05.2016
  Niemcy dopłacają do elektryków. A Polska?
  Ponieważ rynek samochodów elektrycznych w Niemczech nie rozwija się tak szybko, jak zakładał tamtejszy rząd, kraj ten zamierza przeznaczyć na rozwój tej gałęzi motoryzacji aż 1 mld euro. Czy w Polsce również możemy liczyć...  »
 • Zgubiona karta pojazdu to nie problem
  02.05.201602.05.2016
  Zgubiona karta pojazdu to nie problem
  Karta pojazdu jest wydawana obowiązkowo do każdego samochodu rejestrowanego w Polsce po 1999 roku. Tego typu dokument jest niezbędny przy rejestracji samochodu. Co zrobić, gdy jednak kartę pojazdu zgubimy?   »
 • Oto 3 najczęściej kupowane samochody w Polsce
  29.04.201629.04.2016
  Oto 3 najczęściej kupowane samochody w Polsce
  Wedle statystyk z roku poprzedniego okazuje się, że Polacy kupują coraz więcej nowych samochodów. Sprzedaż aut w salonach w roku 2015 w porównaniu do roku 2014 wzrosła aż o 8%. Jakie samochody są najczęściej kupowane Polsce?   »
 • Kolejne auta bezzałogowe wyjadą na ulice Chin
  25.04.201625.04.2016
  Kolejne auta bezzałogowe wyjadą na ulice Chin
  Już niedługo samochody autonomiczne będą testowane w warunkach ruchu drogowego w Chinach. Prezes Volvo zapowiedział, że w pierwszej kolejności technologia ta będzie jednak sprawdzona w Szwecji. Kiedy samochody bezzałogowe trafią na drogi Chin?...  »
 • Jak działa leasing konsumencki?
  20.04.201620.04.2016
  Jak działa leasing konsumencki?
  Leasing konsumencki to stosunkowo nowa metoda pozyskania pieniędzy na sfinansowanie samochodu przez osobę niebędącą przedsiębiorcą. Niestety wciąż wielu z nas nie wie, jak działa leasing konsumencki, a szkoda, bo może stanowić dobrą alternatywę...  »