20.06.2012

Konkurs Audi Design rozstrzygnięty

Tagi: A1Audikonkurs

18 czerwca 2012 zakończył się konkurs Audi Design, w którym udział wzięło ponad tysiąc prac graficznych. Jego celem było wyłonienie najlepszego projektu dla modelu Audi A1 Sportback.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

 

Konkurs Audi Design był skierowany do entuzjastów marki Audi, młodych grafików i stylistów. Polegał na stworzeniu graficznego projektu oklejenia nadwozia Audi A1 Sportback. Dla wszystkich, którzy zdecydowali się wziąć udział w rywalizacji, przygotowano dwie „ścieżki kreacyjne”. Uczestnicy konkursu mogli wykonać swoje prace korzystając z własnych programów do projektowania graficznego lub ze specjalnego kreatora 3D, który umożliwiał wykonanie projektów online.

Osoby biorące udział w konkursie zaprezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny. Szczególne uznanie wśród członków komisji konkursowej wywołała różnorodność pomysłów, graficznych rozwiązań i artystycznych języków. Za najlepszą pracę uznano grafikę, której autorem jest Kuba Bieda.

„Projekt bazuje na figurze trójkąta - najbardziej dynamicznej figurze geometrycznej, poprzez multiplikacje kształtów oraz zestawienie barwne, dynamika karoserii jest dodatkowo podkreślona” – tak autor opisuje własny pomysł na oklejenie kompaktowego Audi.

Zwycięzca weźmie udział w specjalnych warsztatach, podczas których na bazie swej pracy stworzy w pełni profesjonalny projekt grafiki samochodowej. Projekt ten pojawi się na nadwoziu specjalnej edycji Audi A1 Sportback, która będzie dostępna w sprzedaży.

Poziom nadesłanych prac był bardzo wyrównany, o czym świadczyć może przyznanie trzech równorzędnych drugich nagród i aż czterech trzecich. Nagrodami z kolekcji Audi A1 wyróżniono także kolejne 92 prace.

„Marka Audi od lat przykłada bardzo dużą wagę do kwestii stylistyki swoich samochodów.” – podkreśla Leszek Kempiński, kierownik marketingu i PR marki Audi w Polsce. „Dla konstruktorów i projektantów modeli Audi szczególnie ważne jest łączenie walorów użytkowych i artystycznych, a także podążanie za najnowszymi trendami w dziedzinie sztuki, stylistyki, czy architektury.” – dodaje Leszek Kempiński.

 

Sprawdź teraz najlepsze kredyty samochodowe!

Źródło: mototarget.pl20.06.2012
Dodaj do

TOP 3 - KREDYTY SAMOCHODOWE

Więcej
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie
rzeczywiste
Ocena
klientów
 
Kredyt samochodowy
954.83 PLN
0.00%
5.63%
Kredyt samochodowy
964.38 PLN
1.00%
6.07%
Kredyt samochodowy (z ubezpieczeniem)
973.51 PLN
4.50%
6.48%

 • Jak napisać oświadczenie o wypadku?
  24.05.201624.05.2016
  Jak napisać oświadczenie o wypadku?
  Gdy podczas podróży samochodem zdarzy nam się drobna stłuczka, do której nie musimy wzywać policji, powinniśmy za zgodą wszystkich uczestników zdarzenia spisać oświadczenie. Co powinno znaleźć się w oświadczeniu z kolizji...  »
 • Wypożyczanie samochodów - jak nie stracić kaucji?
  17.05.201617.05.2016
  Wypożyczanie samochodów - jak nie stracić kaucji?
  Decydując się na wypożyczenie samochodu, musimy liczyć się z tym, że wypożyczalnia będzie chciała skorzystać z opcji blokady pieniędzy na naszej karcie płatniczej lub zażąda wstępnej przedpłaty. Jak nie stracić kaucji, korzystając z...  »
 • Niemcy dopłacają do elektryków. A Polska?
  06.05.201606.05.2016
  Niemcy dopłacają do elektryków. A Polska?
  Ponieważ rynek samochodów elektrycznych w Niemczech nie rozwija się tak szybko, jak zakładał tamtejszy rząd, kraj ten zamierza przeznaczyć na rozwój tej gałęzi motoryzacji aż 1 mld euro. Czy w Polsce również możemy liczyć...  »
 • Zgubiona karta pojazdu to nie problem
  02.05.201602.05.2016
  Zgubiona karta pojazdu to nie problem
  Karta pojazdu jest wydawana obowiązkowo do każdego samochodu rejestrowanego w Polsce po 1999 roku. Tego typu dokument jest niezbędny przy rejestracji samochodu. Co zrobić, gdy jednak kartę pojazdu zgubimy?   »
 • Oto 3 najczęściej kupowane samochody w Polsce
  29.04.201629.04.2016
  Oto 3 najczęściej kupowane samochody w Polsce
  Wedle statystyk z roku poprzedniego okazuje się, że Polacy kupują coraz więcej nowych samochodów. Sprzedaż aut w salonach w roku 2015 w porównaniu do roku 2014 wzrosła aż o 8%. Jakie samochody są najczęściej kupowane Polsce?   »
 • Kolejne auta bezzałogowe wyjadą na ulice Chin
  25.04.201625.04.2016
  Kolejne auta bezzałogowe wyjadą na ulice Chin
  Już niedługo samochody autonomiczne będą testowane w warunkach ruchu drogowego w Chinach. Prezes Volvo zapowiedział, że w pierwszej kolejności technologia ta będzie jednak sprawdzona w Szwecji. Kiedy samochody bezzałogowe trafią na drogi Chin?...  »
 • Jak działa leasing konsumencki?
  20.04.201620.04.2016
  Jak działa leasing konsumencki?
  Leasing konsumencki to stosunkowo nowa metoda pozyskania pieniędzy na sfinansowanie samochodu przez osobę niebędącą przedsiębiorcą. Niestety wciąż wielu z nas nie wie, jak działa leasing konsumencki, a szkoda, bo może stanowić dobrą alternatywę...  »